SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 60m2 me qira në Qendër
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
200923
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 60m2 me qira në Qendër
Zyra gjendet në Qendër, në Sheshin Edit Durham, që gjendet shumë afër Sheshit Zahir Pajaziti, është e renovuar, ka ngrohje qëndrore me Termokos si dhe është në katin e I-rë.
Zyra ka gjithsej 3 Hapësira pune si dhe 1 Banjo.

ID: T30095

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »