SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali në Ulpianë 1900 Euro M2
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Madhësia :
39 m²
ID e produktit :
200924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet afër Tregut të Ulpianës.Me një siperfaqe prej 39 .22 m2 netto,të cilat i posedon edhe në fletën poseduese po ashtu,është i renovuar dhe i gatshëm për ndonjë zyre apo ordinanc etj.Në kuadër të lokali po ashtu është edhe një banjo.

Çmimi : 75.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »