SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen e Muhaxherve te Hotel Afa kati i III 110m2
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
200926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen e Muhaxherve te Hotel Afa kati i III 110m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:

*Sallon
*Kuzhinë
*Tre dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon
*Shpajz
*Garazhd

Cmimi 450 euro ( i diskutushem )
Code 10270
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »