SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Mati I Rr.Abdurrahman Buza 63m2 te Nura Group
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '18
Madhësia :
63 m²
ID e produktit :
200942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Lokalin me qera në lagjen Mati I Rr.Abdurrahman Buza 63m2 te Nura Group
Lokali posedon infrastrukturen e nevojshme dhe moderne
Lokali posedon nxemje me kalldaj, parking te mjaftushem para lokalit
Lokali është i pershtatshem per shum lloj veprimtari biznesore si dyqan, zyre , ordinanc etj

Cmimi 300 euro
Code 10271
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »