SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 77m² kati i pare ne lagjen Dardania
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '20
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 77m² me dokumenta, ( te shfrytezueshme 98m² ) ne katin e 1-re ne lagjen Dardania, ndertim i shtetit. Banesa ka pamjen nga Lindja, e izoluar dhe e renovuar komplet. Ka këtë renditje:
- salloni ndaras
- kuzhina ndaras
- 3 dhoma gjumi
- banjo
- tualet
- koridor
- ballkon
- bodrum
Me dokumentacion të rregullt. Parking te mjaftushem, nxemja nga Termokos.
Çmimi 135.000 euro, diskutohet.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »