SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QIRA NË TOPHANE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA ME QIRA NË TOPHANE
Afër Shkollës "Meto Bajraktari".

Banesa është në katin e II-të,
ka dhomën e ditës me kuzhinë,
dhomë gjumi,
banjo dhe
ballkon.

Çmimi 250 Euro / kërkohet depozit.

web.facebook.com/LISIpatundshmeri/posts/974103682762585 

tel. 044 100 464

#qira #qender #prishtina #shkolla #ren
Informata rreth publikuesit
L I S I Patundshmeri
Prishtinë
044100464
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »