SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA L.MUHAXHERVE
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
200955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Muhaxherëve(afër Hotel Afa),kati:I tretë(III),sipërfaqja:110m2.
Banesa posedon:tre dhoma gjumi,sallon, kuzhinë,banjo+wc,depo e vogël,koridor,ballkon dhe garazh.
Çmimi:450€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »