SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B556
Çmimi :
€129,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
165 m²
ID e produktit :
200956
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Dardani ne Bulevardin Bill Clinton ne katin e 9 dhe mbindertim ne katin e 10. Banesa ka siperfaqe prej 60.52m2 dhe mbindertim 105m2 ne proces te legalizimit. Banesa shitet komplet me cmim prej 129.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »