SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 72m2 në shitje te Parku i Qytetit.
Çmimi :
€67,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
200960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka 72m2 dhe gjendet te Parku i Qytetit, afër Albi Market.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe shitet e mobiluar. Banesa është e renovuar, me dritare të kualitetit të lartë, laminat i klasit të parë, ngrohja qëndrore e tipit Vailant dhe kondicioner. Banesa është e mobiluar me shije dhe ofron të gjitha kushtet për jetesë. Gjithashtu objekti në të cilin ndodhet banesa ofron qetësi për banim dhe është shumë afër Parkut të Qytetit.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »