SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet gasonjere me qira ne ULPIANE
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200962
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira gasonjere ne Ulpiane 180 euro veq rryma dhe termokosipaguhet
gjendet ne katin e dyte te fontana ne ulpiane

Tel. 045 677 134
Viber: +38345677134
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »