SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 108 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
200964
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 108 m2 Kompleksi Banesor Afarist "Dafina " Banesat e Standardit Objekti 4 ( Ndertim e Siper ) banesa ka 3 dhoma gjumi , sallon , kuzhine , banjo , wc , depo (shpajz ) si dhe ballkonin . Objekti posedon te gjitha dokumentacionet perkatese te ndertimit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049366222
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »