SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 88m2 me qira në Tophane.
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
200965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Tophane në rrugën Lidhja e Lezhes.
Banesa ndodhet në katin e III-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjejtes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »