SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gasonjere me qira ne Arberi Dragodan
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shtator '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
200966
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kodi:022
Leshohet me qira banesa ne katin e 1 te Living Caffe
banesa leshohet vetem per famijar dhe kohe te gjate
Renditja
Sallon kuzhine
Dy dhoma gjumit
Banjo
Ballkon


Agjensioni Per Patundshmeri UNIQUE
Tel. 045 677 134
Viber: +38345677134
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »