SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa perdhese ekskluzive per afarizem ne Dardani
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa perdhese ekskluzive per afarizem ne pjesen me te bukur te Dardanisë me siperfaqe prej 116m2 me dokumentacion. Banesa ka sallonin e madh, 3 dhoma gjumi, kuzhinen,tryezarine, korridorin, 2 banjo, 2 ballkona, bodrumin prej 30m2. Banesa poashtu ka oborrin e madh rreth e perqark baneses dhe eshte ideale per afarizem si per:restaurant, qerdhe te femijeve, etj. Çmimi i baneses:230.000 euro.
Tel.044 953 033, 044 369 787
Informata rreth publikuesit
IMMOSTAR
Prishtinë
044 369 787
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »