SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali në Qendër të Prishtinës (Te Qafa)
Çmimi :
€564,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Madhësia :
240 m²
ID e produktit :
200980
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ka një lokacion tejët të mirë,dhe në një rrugë frekuentive si nga këmbësorët ashtu edhe nga veturat.Lokali është i përbërë nga dy nivele përdhesa 120m2 dhe bodrumi 120m2,me një siperfaqe totale prej 240m2.Momentalisht lokali është i lëshuar me qira.Lokali posedon të gjithë dokumentacionin e nevojshëm.Lokali është i përshtatshëm për çdo llojë veprimtarie.

Çmimi : 564.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »