SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali me qira ne Qender mrapa teatrit, te 4 Llullat.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
105 m²
ID e produktit :
200988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Lokali me qira ne Qender mrapa teatrit, ka 105m2, kati 1, dhe ka kete renditje:

-3 dhoma,
-2 ballkona
-Banjo dhe
-1 shpajz.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »