SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa luksoze 150m2 ne shitje ne Lagjen Arberia !DELTA
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
200990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 150m2 ne shitje ne Lagjen Arberia ne kompleksin e Dumnica Grup.
Banesa eshte e tipit penthouse, ndodhet ne katin e IV-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-3 dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »