SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne lagjen Arberia_ 1+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shtator '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
200998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me qira ne lagjen Arberia, afer hotel Adria, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e V-te, lift funksional, 60m2
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045 190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »