SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 550m2 me qira në Aktash.
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
550 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon
ID e produktit :
201002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Aktash afër ICK-së dhe afër Raiffeisen Bank.
Shtëpia ka dy kate banimi dhe është tërësisht e mobiluar. Gjithashtu shtëpia posedon kondicioner dhe ngrohje qëndrore me rrymë dhe naft.
Shtëpia është e përshtatshme edhe për veprimtari të ndryshme afariste.
Shtëpia ka këtë renditje:
Kati i 1-rë:
| 2 Sallona të Mëdhenjë
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 WC
| 2 Depo
| 2 Terasa

Kati i 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra master bedroom me banjo dhe garderobier)
| 1 Depo
| 2 Banjo
| 1 Terasë

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »