SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 65m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
201007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 65m2 me qira ne "Arberi" afer ambasades Ruse saktesisht ne rrugen e Amadeus
Banesa ndodhet ne katin e peste (pa ashensor) ndersa lirohet me date 10 Tetor 2018, banesa ka ket renditje strukturore:
- Dhome dite me kuzhine
- Dhome fjetje
- Banjo
- Depo (shpajz)
- Korridor

Eshte e mobiluar dhe me nje dizajn te kohes se fundit e pershtatshme per familjar me qendrim afatgjate
Depoziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »