SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 160m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
201008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 160m2 me qira ne "Dardani" afer baneses se pa-ndertuar
Zyra eshte e ndare ne dy kate (duplex) me nderlidhje njera-tjetren ndersa ndodhet ne katet 3 dhe 4 (pa ashensor) hyrje e siguruar me fingerprint dhe kamera
Me kete renditje strukturore:
- 3 Hapesira pune
- Banjo
- 2 Terrasa
- Klimatizim
- Ngrohje qendrore nga Termokos
Kati katert-
- 2 Hapesira te medha pune
- 2 Banjo
- Terrase
- Klimatizim
- Termokos
E favorshme per zhvillimin e veprimtarive te shumta, sidomos per programim, studio grafike, projekte
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »