SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyre 85m2 me qira ne Bregun e Diellit !DELTA
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
201010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyre 85m2 me qira ne "Bregun e Dieliit" saktesisht menjehere mbrapa Postes se Vogel ne nje zone mjaft te pershtatshme
Zyra ndodhet ne perdhese, eshte e renovuar teresisht ka ngrohje qendrore me Termokos
I ndare ne tri njesi punuese njera nder to me e madhe eshte organizuar ne ate forme qe te ju jap juve mundesine e perqendrimit dhe fokusimit sa me te larte te nivelit te punes me sukses te garantuar
Posedon ndricim te teknologjis se fundit let light
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »