SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira te Siriusi, Rr.”Tring Smajli”
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
201016
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me Qira te Hotel Siriusi Rr.”Tring Smajli” ne katin e 4, 60m2, banesa eshte e mobiluar ne teresi me kushte shume te mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites me kuzhine,
– 1 Dhome gjumi,
– Banjo dhe
– ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »