SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TROLLI
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Madhësia :
890 m²
ID e produktit :
201024
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trolli ne Hajvali ne magjistralen Prishtinë/Gjilan ne lagjen Ulpiana e re me siperfaqe prej 8.9 ari.Trolli posedon:RrugenRrymenUjësjellës InternetKanalizim.Trolli gjendet ne nje vend shumë te mirë dhe te pershtatshem per te jetuar.Trolli eshtë me flet poseduese(kjo mund te vertetohet edhe tek noteri)Perkthimi mund te behet menjeher tek pronari i ri.Mund te na telefononi ne keta numra te telefonit +383 44 360 662 si dhe ne ipko +383 49 434 361 ju mirpresim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Hajvali
044 360 662 049 434 361
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »