SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne Dardani
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
201028
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne dardani. Banesa posedon sallon, dhome fjetje, paradhome,banjo,kuzhine, shupe dhe koridor. Banesa gjendet afer bosna burektore, ne ndertesen ku eshte meridiani.hyrja 2 ka ti 9, lifti punon.Cmimi 260 euro. Tel 044211969 ose viber +38344211969.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
gani
Prishtinë
044211969
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »