SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa-Zyre-te Lesna afe Katedrales
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
201029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa -Zyre-me qira te Lesna afer Katedrales.Banesa është në katin e parë me 65m2,ka 3 dhoma (zyre),banjo,nxemje qendrore si dhe 2 klima.Lokacioni dhe banesa ofrojnë kushte shum të mira për veprimtari biznesi.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
044 124 547
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »