SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/Ndrrohet toka (3.10 ari) ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
ID e produktit :
201035
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet/Ndrrohet me banes toka ne mes te MATIT dhe SOFALIS, te shkolla milleniumi i 3t apo te perparimi
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
043500272
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »