SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qera Zyren (banesen)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator '18
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
201039
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen e pershtashme per zyre, me siperfaqe 35m2 ne qender te Prishtines te AAK (perball Pumpes se benzines)
Banesa eshte e pershtatshme per biznese ku veprimtaria zhvillohet permes kompjuterit dhe ka mundesi per akomodim te 5-7 puntoreve.
Zyrja eshte e sapo renovuar dhe e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prishtinë
044316021
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »