SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 35m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '18
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
201041
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokal 35m2 me qira te "Qafa" afer pumpes se benzines IP
Lokali ndodhet ne perdhese eshte e favorshme per zhvillimin e veprimtarive te ndryshme sidomos gastronomi ose edhe kafe bar
Posedon hapesire per sherbim dhe nje nyje sanitare
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »