SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 100m2 me qira ne Bregun e Diellit 2 !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
201042
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokal 100m2 me qira ne "Bregun e Diellit 2" ne nje zone te favorshme per zhvillimin e veprimtarise kafe bar, call center
Lokali ndodhet ne perdhese ndersa nga e kaluara eshte shfrytezuar si kafe bar dhe tash eshte e gatshme me invertar qe mund te behet marreveshje me pronar qe invertari te mos hiqet
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »