SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokal 120m2 me qira afer Pazarit !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shtator '18
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
201043
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokal 120m2 me qira afer "Pazarit" saktesisht ne rr "Ilir Konushevci" tek barnatoret
Lokali ndodhet ne perdhese ndersa eshte i ndare ne dy njesia punuese hapeisre pritese dhe hapesira mbrapa qe mund te shfrytezohet si depo ose diqka e ngjashme si dhe nje nyje sanitare
Mund te ofrohet edhe objekti teresisht edhe me dy kate me larte qe shfrytezohet per zyre me siperfaqe prej 140x2 m2 te perllogaritur per banke
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/049406434/044556777
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »