SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira ne lagjen e Muhaxhereve
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
ID e produktit :
201053
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 68m2 me qira ne lagjen e Muhaxherëve afer Ambasades Zvicrrane. Banesa ndodhet ne katin e I-re te banimin dhe ka kete renditje: •Sallon me kuzhinë •Dy dhoma gjumi •Banjo •Ballkon Çmimi:300€ Në këtë çmim është e përfshirë edhe garazha nëntoksore. Për më shumë informacione na kontaktoni në: 044/377/730(viber +383/44/377/730) . Per të shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tonë në Facebook "Agjensioni Për Patundshmëri ALPHA"

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alpha
Prishtinë
044/377730
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »