SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepija me qera Shadervan/Prizren
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
201056
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jipet shtepia me qira (ndertim i ri) ne Shadervan te Prizrenit. Shpija eshte 3 kate me garazhde, eshte plotesisht e mobiluar. Mund te shendrohet ne Keshille apo Ambasade, Hotel, Fitness ose bisnes tjeter afariste.


Per me shume informata rreth shtepise dhe qmimit na kontaktoni.
Viber +38349830777
(English)
House for Rent in Prizren City Centre. Great location. Underground parking. Central heating system. 400 m2. Contact for more Infro
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »