SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qender te qytet e gatshme per banim
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Kondicioner, Pushimore, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
201063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne qender te qytetit (te komuna) eshte e rinovuar dhe e gatshme per banim. Banesa ka dy ballkone Hidrofore me 500L rezervat 24H Uje, invertorin per rryme, nxemje qendrore me kamin e lidhure e tere banesa si dhe bojleri si dhe ka garazh dhe bodrum. Eshte e gatshme per banim nuk ka nevoje per asnje investim.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Vushtrri
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »