SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagje te Muhaxhereve 2+1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
201074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira ne Lagjen e Muhaxhereve, banesa gjendet në katin e pare, eshte e mobiluar ne teresi, 96m2
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- 2 dhoma te gjumit
- 2 banjo
- 2 ballkon
- koridor
Qmimi 300euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/190-019
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045641794
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »