SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
201081
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana -Dhom dite dhe kuzhin -Dhom te fjetjes -Banjo -Koridor -Kati 3 -Nxemje me termokos Tel: (Viber) +377 45 663 660, E-mail: geofix1@hotmail.com Facebook: Agjensioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »