SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€160.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201083
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa esht te tregu i gjelbert esht ne kat te dyt ka shkollen ngat pazarin ka 3 dhoma nje banjo dhe shpajzin esht e mobiluar Nr 044-986-044

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
agon
Prishtinë
044986044
Xhamia e Llapit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »