SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Kalabria, banesa eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim, gjithesej ka 80 m2 ku perbehet prej :

- Salloni me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- Kridor
- Banjo
- Ballkon

Cmimi 250euro ne muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »