SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten apartamente me Hipoteke, prane Shkembit te Kavajes, Durres
Çmimi :
€16,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
201086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten apartamente dhe garosniere të Gasser Rezidenca, Afërt Shkëmbi i Kavajës. Ky kompleks është 250 m larg nga bregu i detit. Apartamentet jane te organizuar me ambienti të ditës së bashku me kuzhinë, 1 dhomë gjumi dhe ballkon. Për një vizitë në pronën na kontaktoni në cel / Viber: +355694050025
Informata rreth publikuesit
CPM
Prishtinë
+355 694050025
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »