SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 88.35m2 në shitje në lagjen Mati 1 – te Rruga B
Çmimi :
€137,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
201095
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal 88.35m2 në shitje në lagjen Mati 1 – te Rruga B
Lokali gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin Relax 5 të ndërtuar nga kompania e ndërtimit VG Construction, që gjendet në rrugën B (te Maxi 24/7).
Lokali gjendet në pjesën e pasme te kompleksit dhe është në katin përdhesë.

ID: T50069

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »