SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Tophane kati i III( afer ministris se shendetsis )
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
201097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen me qera në lagjen Tophane kati i III( afer ministris se shendetsis )
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy Dhoma gjumi
*Banjo
*Ballkon
Cmimi 300 euro
Code 10284
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »