SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa 80m2 me qira ne Lagjen Aktash DELTA!
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201098
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa 80m2 me qira ne Lagjen Aktash sakterisht afer Albi Market ,
Banesa ndodhet ne katin e pare ndersa ka kete renditje :
-Dhome ndeje me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Koridor
-Banjo
Banesa eshte e mobiluar teresisht dhe eshte e gatshme per banim
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »