SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat me qera
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '18
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
201099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshëndetje

Leshoj kat te shtepis me qira për të gjithë te interesuar që deshirojne te jetojnë në zonën e ajrit të pastër.
Shtëpia është e vendosur në hyrje të Parkut të Gërmisë.
Banesa ka 80m2 me 3 dhoma gjumi, banjo, sallon dhe kuzhine. Qendra eshte 10 min me autobus, dhe stacioni i autobusit eshte para shtepise, ju keni çdo 10 minuta autobus ne stacionin e autobusit.

Çmimi 550 / muaj
(Në çmim përfshihet TV, internet me Wi-fi, shpenzimet e ujit)

Tel: 044 917 050
Informata rreth publikuesit
Desidiat
Prishtinë
044917050
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »