SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE MATI1
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
201100
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Mati1(objekti Pozhegu Brothers) ,kati:I dytë(II),sipërfaqja:67m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,banjo,ballkon dhe podrum me sipërfaqe 6m2.Banesa posedon dokumentacion të plotë( me fletë poseduese).
Çmimi:58.000€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »