SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 65m2 me qira ne Lagjen Mati 1 DELTA!
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
201102
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese 65m2 me qira ne Lagjen Mati 1 saktesisht tek Restaurant Loriano
Banesa ndodhet ne katin e pare ndersa ka kete renditje ,:
-Dhome ndeje dhe Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Depo (Shpajz)
-Terase
Banesa eshte e pershtatshme vetem per familjare
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »