SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET shtëpia në #Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Korrik '19
ID e produktit :
201104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET shtëpia në #Ferizaj
REF: SH08/18/SH

✓ 4.17 ari truall
✓ 240 m2
✓ Dy kat
✓ Dy kat

Kati përdhesë:
✓ Dhomë dite
✓ Kuzhinë
✓ Dhomë gjumi
✓ Biblotekë
✓ Banjo
✓ 2 Ballkona
✓ Garazhë

Kati 1:

✓ 4 Dhoma gjumi-(njëra dhomë posedon banjo dhe garderobë brenda hapësirës së dhomës)
✓ Banjo
✓ Ballkon
✓ Ballkon mbi garazhë

Çmimi : 250.000 €

Për më shumë:
+386 49 822 899 (Viber, Whatsapp)
+377 45 802 803 (Viber, Whatsapp)
fb.com/AgjensioniBestLine 
bestlineagency@hotmail.com

Ose na vizitoni në zyren tonë:
Lipjan, Objekti DINO, përballë restorant ROZAFA, kati 2
Informata rreth publikuesit
Best
Lipjan
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »