SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banese 60m2 me qira ne Lagjen Bregu i Diellit DELTA!
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
201111
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banese me qira ne Lagjen Bregu i Diellit saktesisht te shkolla fillore '' Ismail Qemaili ''
Banesa ka kete renditje :
-Sallon dhe Kuzhine
-Dhome Fjetje
-Koridor
-Banjo
Banesa eshte e pershtatshme per familjare apo studente
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »