SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Banesa 75m2 Super Luksoze Tek Ambasada e Zvicrres DELTA!
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
201116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Banesa 75m2 Super Luksoze Tek Ambasada e Zvicrres
Banesa eshte e sapomobiluar teresisht me mobile moderne , banesa posedon uje dhe rryme 24 ore , parking privat nentokesore , nxemje qendrore , posdon lift per 12 persona , dhe ka nje pamje panoramike nga perendimi i diellit etj .
Banesa ka kete renditje :
-Sallon Dhe Kuzhine
-Dy Dhoma Gjumi
-Koridor
-Banjo

Banesa eshte e pershtatshme per familjare apo nderkombetare
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »