SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne (Arberi)-Dragodan, mbi meridianin afer Maxi.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Dhjetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
201119
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne (Arberi)-Dragodan ne katin e 1-r, ka 80m2, e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

-Salloni me kuzhin,
-2dhoma gjumi,
-2 banjo,
-ballkon.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com 
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 300 + viber
049 622 300

e-mail: info@access-ks.com
Informata rreth publikuesit
meti
Prishtinë
044924900
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »