SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toke aree çertifikat pronesie
Çmimi :
€38.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '20
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
201130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ndollwt prane rr.Tale Lezhe dhe 2.3 km nga bregeti
Toka eshte e pershtaćme per cdo llij aktiviteti
Apo biznesi dhe ndertimi ne ate zon.
Per me shume info.
Nr 00355 694137022 viber apo wcapPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xhevi
Prishtinë
00355 682647397
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »